“ Dünya’nın Her Yerine”
HAKKIMIZDA
Tarihçe
     Merkez Ofisi Mersin / Türkiye’ de Bulunan, 1970’ lerde Uluslararası Taşıma İşine Başlayan, 2012 yılı itibariyle ALBATROS şirketi olarak; İthalat ve İhracat şirketlerine yönelik uluslararası alanda Nakliye, Gümrükleme ve Depolama faaliyetleri sunmaktayız.

     Tüm dünyadan Ortadoğu, Asya, Türk Cumhuriyetleri’ ne düzenli olarak Karayolu - Demiryolu - Denizyolu taşıma servisi sağlayan şirketimiz Irak, Mısır, Almanya ve Türkiye Üzeri aktarmalı taşıma hizmeti de vermektedir. Şirketimiz, Yüksek Bütçeli Birçok Proje Taşımasını Üstlenmiş ve Başarıyla gerçekleştirmiş olmanın haklı gururunu taşımaktadır.

     ALBATROS şirketi olarak temel ilkemiz, müşterilerimize en mükemmel servis ile En Uygun Navlunu Sunmak Ve Yüklerini Zamanında, Hasarsız Teslim Etmektir. Irak, Mısır, Almanya ve Türkiye’ de Stratejik olarak kurulmuş ofislerimizle Nakliye İhtiyacınızı Karşılamayı ve Bu ofisler yardımıyla taşıma prosedürlerinin ve takibinin yapılmasını garanti etmekteyiz.

     Birçok firmaya lojistik hizmet sağlayan şirketimiz, Mersin’de Mevcut Depo Ve Antrepoyla Müşterilerine bu sahalarda Depolama, Aktarma, Paketleme, Elleçleme, Yükleme Ve Boşaltma Hizmetleri Vermektedir. Son olarak Irak’a açtığımız yeni şubemizle Irak ‘a taşımalarınızda profesyonel ve güvenilir alternatifler sunuyoruz.
 
    Nakliye Hizmetlerimizi Sorunsuz, En az maliyetle, Komple araç ve ayrıca düzenli parsiyel (grupaj) hizmeti vermekteyiz. Araçlarımız Irak ve Tüm Bölgelerine İthalat Ve İhracat Taleplerine Cevap Verebilecek Donanıma Sahiptir Ve Tüm Nakliyelerde Hasarları Teminat altına alabilmek için, LUTZ Sigortası ile Nakliye Sigortası Kapsamında yapılmaktadır.
 

                Değerli Şirketinizle Yararlı Bir İşbirliğinde Bulunmak Bize Gurur Verecektir.